Kushërinjtë godasin njëri-tjetrin mes grushte e shkelma, alarmohet policia

Vlora

Kushërinjtë godasin njëri-tjetrin mes grushte e shkelma, alarmohet policia

Më: 24 maj 2024 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Një konflikt mes dy kushërinjve ka alarmuar policinë e Vlorës.

Dy të rinj me lidhje farefisnore janë konfliktuar për motive të dobëta.

Ata janë përfshirë në një sherr fizik duke dhunuar njëri-tjetrin me shkelma dhe grushte.

Policia ka ndërhyrë në kohë duke shoqëruar njërin prej tyre dhe kështu ka parandaluar përshkallëzimin e ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat