Kuka e Majlinda: Rruga për në Tokio... - Bota Sot
Kuka e Majlinda: Rruga për në Tokio...

Xhudo

Kuka e Majlinda: Rruga për në Tokio...

Nga: K. Goca Më: 13 janar 2019 Në ora: 12:34
Kuka e Majlinda: Rruga për në Tokio...

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, me garuesit e tij për disa u përgatiten në Mittersill të Austrisë, me synime që të janë sa më të gatshëm për secilën sfidë.  Ai me kampionen olimpike, xhudisten Majlinda Kelmendi dhe garuesit e tjerë, i mbushin bateritë për edicionin e ri.

“Në shtëpi! Pas 2 jave të forta në Mittersill Otc! Ndalesa tjetër në Tel Aviv Grand Prix. Rruga për në Tokio është e gjatë dhe e vështirë!”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...