Driton Kuka prezanton ekipin e tij në Tel Aviv - Bota Sot
Driton Kuka prezanton ekipin e tij në Tel Aviv

Xhudo

Driton Kuka prezanton ekipin e tij në Tel Aviv

Më: 26 janar 2019 Në ora: 14:21
Driton Kuka prezanton ekipin e tij në Tel Aviv

Dje Majlinda Kelmendi sot Loriana Kuka.

Dje në Tel Aviv, Majlinda Kelmendi është stolisur me medaljën e artë, ndërkaq sot Loriana Kuka ka arritur të kualifikohet në finale,  ku do të ndeshet me sllovenen Apotekar.

Trajneri më i sukseshëm Kosovar, Driton Kuka nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, ka përshendetur të gjithë, duke bërë të ditur atmosferën e cila është duke mbizotëruar tek, ekipi i tij.

Ky është postimi i plotë i Driton Kukës :

Një foto nga ekipi prej Tel Aviv!
Atmosfera e mirë pas arritjes së Lorit në finale
Loriana mposhti Holandezen mandej Rusen Babintseva medaliste e Boterorit si dhe në gjysëmfinale Anglezen Powell!
Në finale me Slovenen Apotekar.
Loriana po i afrohet dita ditës kreut Botëror
#tokyo2020

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...