Anton, a nuk pate ku me qit kokën pos në gjoksin e bukuroshes - Bota Sot
Anton, a nuk pate ku me qit kokën pos në gjoksin e bukuroshes

Xhudo

Anton, a nuk pate ku me qit kokën pos në gjoksin e bukuroshes

Nga: Kemajl Goca Më: 27 mars 2019 Në ora: 12:57
Anton, a nuk pate ku me qit kokën pos këtu...

Një njeri aq modest, aq i dashur dhe me aq shumë miq, pa dyshim se është Anton Cena, trajner i klubit të xhudos “Polici” nga Prishtina dhe “Studenti” nga Vushtrria. Cena ka miq kudo në botë dhe edhe mikesha të shumta të jetës profesionale.

Image

Ai ka bërë fotografi atraktive me mikeshën e tij, siç thonë disa, Anton, a nuk pate ku me qit kokën përveç në gjoksin e mikeshës! “Kur je i mirë mikesha të përqafon më zemër.

Image

Urime d-lindjen Allenka e do Zoti edhe kaq vite së bashku! Kampioni”, ka shkruar Cena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...