Loriana nuk kalon nënkampionen e botës, mbetet në garë për të bronztën - Bota Sot
Loriana nuk kalon nënkampionen e botës, mbetet në garë për të bronztën

Xhudo

Loriana nuk kalon nënkampionen e botës, mbetet në garë për të bronztën

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 12:00
Loriana Kuka

Loriana Kuka nuk arriti të kalojë nënkampionen e botës dhe dy herë nënkampionen e Evropës, Guusje Stenhuis.

Ajo u mposht me Ippon nga holandezja.

Loriana vazhdon garën për medaljen e bronztë përmes repesazhit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat