Kuka: Gjithmonë të gëzuar kur arrijmë në atdheun tonë  - Bota Sot
Kuka: Gjithmonë të gëzuar kur arrijmë në atdheun tonë 

Xhudo

Kuka: Gjithmonë të gëzuar kur arrijmë në atdheun tonë 

Nga: K. Goca Më: 25 qershor 2019 Në ora: 14:58
Kuka: Gjithmonë të gëzuar kur arrijmë në atdheun tonë 

Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës, me një mesazh të madh pas suksesit të jashtëzakonshëm me garuesit e tij, ku kampionia olimpike, xhudistja Majlinda Kelmendi fitoi medaljen e artë në kategorinë -52 kg, Nora Gjakova të argjendtën në -57 kg dhe Loriana Kuka të bronztën në kategorinë -78 kg.

“Gjithmonë të gëzuar kur arrijmë në atdheun tonë Kosovë.

Faleminderit për mediat që më befasuan për të mirë me prezencë masive e dinjitoze! Gjysma ekipit arrin sonte në mbrëmje...", shkroi Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...