Vajza e sportistit të njohur të Kosovës

Xhudo

Vajza e sportistit të njohur të Kosovës

Nga: K. Goca Më: 17 qershor 2020 Në ora: 17:41
Vajza e sportistit të njohur të Kosovës

Kush nuk e njeh trajnerin dhe xhudistin e mirënjohur veteran të Republikës së Kosovës, Anton Cena. 

E tërë familja e tij merret me sportin e xhudos, Antoni - trajner i klubit “Polici” nga Prishtina, ndërsa Dardani djali i Antonit, është talent i madh i xhudos. 

Vajza e tij, Linda është edhe gjyqtare e xhudos dhe shumë e përkushtuar në këtë sport apo krah i djathtë i Antonit. 

Linda ka bërë një foto atraktive me syze dhe kapelë, duek konfirmuar se është e gatshme për sfidat e reja sportive..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat