Kuka: Shpresoj që pikënisja drejt pikut në Tokio do rezultoj me medalje

Xhudo

Kuka: Shpresoj që pikënisja drejt pikut në Tokio do rezultoj me medalje

Nga: K.G. Më: 27 gusht 2020 Në ora: 12:51
Kuka: Shpresoj që pikënisja drejt pikut në Tokio do rezultoj me medalje

Driton Kuka, selektori i kombëtares së Kosovës, tha se përgatitjet e xhudisteve dhe xhudistëve do të vazhdojnë.

“Erzurum  - Turqi, pas shtyrjes së Lojërave Olimpike dhe stërvitjeve me intensitet mesatar, për 6 muaj si rezultat i pandemisë që ende po vazhdon prej tash stërvitjet do vazhdohen me intensitet submax në lartësi mbidetare mbi 2000 metra!

Shpresoj që pikënisja drejt pikut në Tokio do rezultoj me medalje për vendin tonë!”, shkruan Kuka në profilin e tij në facebook.

Kuka nuk ndalet, vazhdon me punën e tij profesionale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat