Kuka kujton kohën e para 27 vjetësh, në mes të njerëzve me ngjyrë trup-mëdhenj - Bota Sot
Kuka kujton kohën e para 27 vjetësh, në mes të njerëzve me ngjyrë trup-mëdhenj

Xhudo

Kuka kujton kohën e para 27 vjetësh, në mes të njerëzve me ngjyrë trup-mëdhenj

Nga: Kemajl Goca Më: 6 nëntor 2017 Në ora: 11:01
Kuka, para 27 vjetësh, në mes të njerëzve me ngjyrë trup-mëdhenj

Një fotografi e rrallë por tejet interesante e kryetarit të Federatës së Xhudos së Kosovës, Agron Kuka. Ai shihet në foto në mes të njerëzve trup-mëdhenj dhe me ngjyrë. Një periudhë e artë e Kukajt në vitet e 90-ta.

Kjo fotografi është bërë në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, kur Kuka ishte i ri, ndryshe është vëllai i trajnerit më të suksesshëm shqiptar, Dritonit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test