Kuka befason: Gjenerata për Olimpiadën e Parisit! - Bota Sot
Kuka befason: Gjenerata për Olimpiadën e Parisit!

Xhudo

E premte, 19 tetor 2018

Kuka befason: Gjenerata për Olimpiadën e Parisit!

Nga: Kemajl Goca Më: 27 nëntor 2017 Në ora: 11:48
Trimja, Flaka, Laura,Aktina, Fationa, Erza!

Drita Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës, befasoi të gjithë me një postim, duke konfirmuar se po vijnë emra të rinj në botën e xhudos.

“Pas Majlindës, Norës, Disit, Lorit, po vijnë kampionet tjera të klubit tonë! E ardhmja e sigurt ... Trimja, Flaka, Laura,Aktina, Fationa, Erza!

Gjenerata për Olimpiadën e Parisit!”, shkruan Kuka, i cili është trajneri më i suksesshëm shqiptar dhe ka plane të mëdha për vitin 2018.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test