Trajneri i Kosovës në mes bukurosheve police nga një shtet evropian! - Bota Sot
Trajneri i Kosovës në mes bukurosheve police nga një shtet evropian!

Xhudo

E shtunë, 20 tetor 2018

Trajneri i Kosovës në mes bukurosheve police nga një shtet evropian!

Nga: Kemajl Goca Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 10:58
Anton Cena në mes bukurosheve

Trajneri i klubit Policit nga Prishtina, Anton Cena, apo më i fortë në botë për veteran, ka befasuar me foton e re që ka postuar në profilin e tij në facebook.

Edhe vetë Cena është shef i Njësisë së Taktikave Mbrojtëse dhe Aftësimit Fizik të policisë së Kosovës dhe ka pasur një takim interesant me policen bukuroshe nga Sllovakia.

“Pastaj, po thonë qe nuk na ka pranuar Sllovakia....! Jo që na kanë pranuar, po edhe po na duan Policia dhe rinia Sllovake. Apo jo?”, shkruan Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test