Kjo video bën krenar çdo shqiptar, Loriana i jep leksion xhudistes ruse - Bota Sot
Kjo video bën krenar çdo shqiptar, Loriana i jep leksion xhudistes ruse

Xhudo

E martë, 16 tetor 2018

Kjo video bën krenar çdo shqiptar, Loriana i jep leksion xhudistes ruse

Më: 8 prill 2018 Në ora: 13:53
Loriana dhe Nikoforova

Fitorja maestrale me ippom e Loriana Kukës ndaj ruses, Nikoforova, në Grand Prixin e Antalyas së Turqisë.

Loriana lufton për medaljen e artë në orët në vijim.

Në finale do të takohet me fituesin e takimit  në mes të  ukrainases Turchyn dhe ruses Gimaletdinova.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test