Trajneri i Kosovës në siklet të duarve të stomatologut, por i bie ndërmend për gocat! - Bota Sot
Trajneri i Kosovës në siklet të duarve të stomatologut, por i bie ndërmend për gocat!

Xhudo

E shtunë, 20 tetor 2018

Trajneri i Kosovës në siklet të duarve të stomatologut, por i bie ndërmend për gocat!

Nga: Kemajl Goca Më: 10 prill 2018 Në ora: 11:08
Anton Cena te stomatologu

Nuk është as hera e parë dhe as e fundit, trajneri i mirënjohur Anton Cena, xhudisti veteran dhe trajner i KXh Policit dhe Studentit, ka postuar një foto atraktive, ku shihet të stomatologu dhe në siklet të madh, megjithatë i bie në mend për gocat!

“Një falënderim shkon për doktorin Edmond dhe asistentit Besart për rregullimin dhe zbukurimin e dhëmbit.  Falënderimi tjetër shkon për kampionin Milot Vuklin që më dërgoj në duar të sigurta!

Një thënie thotë: ‘Dhëmbët e mirë goca plot’!

Fatos Tabaku shoku yt me nderoj në emër tënd!”, shkruan Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test