Trajneri i Majlindës befason me disa pyetje! - Bota Sot
Trajneri i Majlindës befason me disa pyetje!

Xhudo

E martë, 23 tetor 2018

Trajneri i Majlindës befason me disa pyetje!

Nga: Kemajl Goca Më: 22 maj 2018 Në ora: 18:29
Distria Krasniqi

Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës në xhudo, ka një pyetje për ata që dinë ta japin saktë. “Distria Krasniqi Nënkampione Evropiane për të rritur 2018! Disi ka edhe titullin e Kampiones Botërore U21.

Sa medalje Elitare i ka Kosova në Sporte Olimpike dhe sa Sportist Elitar gjithsej!? Medalje Elitare janë medaljet e fituara në Sportet Olimpike në Kampionate Evropiane, Botërore dhe Lojëra Olimpike?

Po flasim pas Çlirimit.  Kush përgjigjet i pari ka Shpërblim”, shkruan Kuka, ndryshe trajneri i kampiones olimpike Majlinda Kelmendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test