Majlinda fillon përgatitjet - Bota Sot
Majlinda fillon përgatitjet

Xhudo

E enjte, 18 tetor 2018

Majlinda fillon përgatitjet

Nga: K. G. Më: 11 qershor 2018 Në ora: 14:27
Majlinda fillon përgatitjet

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi, ka filluar përgatitjet, por e cila nuk do të garojë në Lojërat Olimpike. “Përgatitjet përfundimtare për Lojëra Mesdhetare sot filluan në  Poreç të Kroacisë! Kampionja Olimpike tani më ka filluar stërvitjet serioze dhe besoj që në korrik do i bashkohet ekipit drejt Lojërave Olimpike! Pos Majlindës në Poreç po marrin pjesë i gjithë ekipi Olimpik me Kampionen Evropiane Norën e Nënkampionen Evropiane Disin (Distria Krasniqi)!”, ka thënë Driton Kuka, përzgjedhës i kombëtares së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test