Gurthemelin do ta vë Majlinda Kelmendi - Bota Sot
Gurthemelin do ta vë Majlinda Kelmendi

Xhudo

Gurthemelin do ta vë Majlinda Kelmendi

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 11:36
Gurthemelin do ta vë Majlinda Kelmendi

Në ambientet e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, sot do të vihet gurthemeli i Qendrës së Mjekësisë Sportive dhe Klinikës së Mjekësisë Fizikale me Rehabilitim.

Në këtë ngjarje do të marrë pjesë Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i shoqëruar nga Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi, ekipi Olimpik i Kosovës dhe sportistë të tjerë.

Gurthemelin do ta vënë Majlinda Kelmendi dhe ministri Ismaili.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test