Driton Kuka, optimist për sfidat në Lojërat Mesdhetare - Bota Sot
Driton Kuka, optimist për sfidat në Lojërat Mesdhetare

Xhudo

E martë, 13 nëntor 2018

Driton Kuka, optimist për sfidat në Lojërat Mesdhetare

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 14:00
Driton Kuka, optimist për sfidat në Lojërat Mesdhetare

Xhudistet e xhudistët e kombëtares së Kosovës janë gati për Lojërat Mesdhetare dhe shpresa e vetme që mund të na sjellin medalje.

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka apo trajneri më i mirë shqiptar, është optimist  për sfidat në Lojërat Mesdhetare. “Akili është gati për Lojëra Mesdhetare 2018 – Tarragona.

Distria Krasniqi (52 kg), Nora Gjakova (57 kg), Laura Fazliu (63 kg), Loriana Kuka (78 kg) dhe Akil Gjakova (73 kg), shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test