Kuka: Euu sa turp për KEDS!! - Bota Sot
Kuka: Euu sa turp për KEDS!!

Xhudo

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Kuka: Euu sa turp për KEDS!!

Nga: K. Goca Më: 8 korrik 2018 Në ora: 12:33
Kuka me ekip

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, është i revoltuar se si ende ndalet rryma në Kosovë dhe për orë të tëra. Kjo e ka shqetësuar shumë dhe shpreson se një gjë e tillë mos të ndodhë në të ardhmen.  “Euu sa turp për KEDS!!

Erdhëm në Kosovë me medalje plot por në Lagjen e Kampionëve në Pejë s’ka rrymë qe dy orë as ndeshjen e as me u çmall si duhet me familje! Kujt me ju drejtu me ankesë,!?”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test