Sa i madh është trajneri Kosovës, kush janë dy bukuroshe në krahë të tij? - Bota Sot
Sa i madh është trajneri Kosovës, kush janë dy bukuroshe në krahë të tij?

Xhudo

Sa i madh është trajneri Kosovës, kush janë dy bukuroshe në krahë të tij?

Nga: K. Goca Më: 26 gusht 2018 Në ora: 13:34
Sa i madh është trajneri Kosovës, kush janë dy bukuroshe në krahë të tij?

Kudo që shkon ka miq e mikesha! Kudo që shkon pritet me përzemërsi dhe me një respekt të veçantë. Ky është trajneri i mirënjohur i xhudos, aktualisht drejton KXH Polici nga Prishtina dhe Studentin nga Vushtrria.

Kush janë këto dy bukuroshe, në fakt mikesha në krahë të Anton Cenës? “Me të arritur në Split më priten shoqet me përqafime.

Më pas po thonë që kampionin nuk po e duan plakushat? Kur je kampion të duan të gjithë! Faleminderit Anita dhe Roza!”, shkruan Cena.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...