ora 11:45lajmet aktuale E shtunë, 21 maj 2022
Ҫfarë duhet të bëjë Shqipëria dhe Kosova që ta ndalë Edi Ramën? / Rama nuk do të dënohen krimet serbe në Kosovë

Ҫfarë duhet të bëjë Shqipëria dhe Kosova që ta ndalë Edi Ramën? / Rama nuk do të dënohen krimet serbe në Kosovë

Kryeministri shqiptar Edi Rama në secilën lëvizje po bën hapa drejt Serbisë dhe mikut të tij, Aleksandër Vuҫiqit,...

Gjenerali Maralusha: Albini i frikësohet të panjohurës
Aktuale

Gjenerali Maralusha: Albini i frikësohet të panjohurës

Gjenerali shqiptaro-amerikan Muharrem Maralusha, ka reaguar për vitzitën e kryeminsitrit Albin...

“Pushteti i paprekshëm i Thaçit”, Halil Geci: Hashimi kë dojke e vriste, ja pse Amerika ia bëri ‘gropën’ dhe e fundosi!
Politika

“Pushteti i paprekshëm i Thaçit”, Halil Geci: Hashimi kë dojke e vriste, ja pse Amerika ia bëri ‘gropën’ dhe e fundosi!

...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

526,906,191

Të shëruar

0

Të vdekur

6,288,050
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Kosumi-Ajeti: Qëllimi është që përmes këtij programi të krijojmë një urë tranzicioni prej universitetit në industri

Kosumi-Ajeti: Qëllimi është që përmes këtij programi të krijojmë një urë tranzicioni prej...

Spahiu: Me angazhimin tuaj vërtetuat se jeni të gatshëm t’i shërbeni vendit me nder

Spahiu: Me angazhimin tuaj vërtetuat se jeni të gatshëm t’i shërbeni vendit me nder.

Kosumi-Ajeti: Na kanë besuar se ky ëhstë një projekt i vlefshëm

Kosumi-Ajeti: Na kanë besuar se ky ëhstë një projekt i vlefshëm.

Pamje nga BPB ne iaugurimin e Akademisë të Burimeve Njerëzore

Pamje nga BPB ne iaugurimin e Akademisë të Burimeve Njerëzore.