Mustafa takohet me ish të Dërguarin e OKB-së, Kai Eide - Bota Sot
Mustafa takohet me ish të Dërguarin e OKB-së, Kai Eide

Aktuale

Mustafa takohet me ish të Dërguarin e OKB-së, Kai Eide

Nga: Bota Sot Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 18:58
Pamje nga takimi

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa sot është takuar me ish të Dërguarin e Posaçëm të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara në Kosovë, Kai Eide.

Gjatë takimit është diskutuar për çështje aktuale politike në vend, rrugën euro-atlantike të Kosovës dhe rolin e LDK-së në të gjitha këto procese.

Kryetari Mustafa falenderoi Kai Eide për mbështetjen e tij në të gjitha proceset deri në pavarësinë e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...