Besnik Tahiri: Çaji më i mirë në botë është në Llap - Bota Sot
Besnik Tahiri: Çaji më i mirë në botë është në Llap

Aktuale

Besnik Tahiri: Çaji më i mirë në botë është në Llap

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 19:26
Ramush Haradinaj dhe Besnik Tahiri

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka qëndruar në qytetin e Podujevës.

Me këtë rast, Haradinaj nuk e ka lënë pa shijuar çajin në Llap, në lokalet e kësaj komune, që sipas tij, kjo pjesë e ka traditë këtë pije.

Çajin e Llapit e ka vlerësuar edhe Koordinatori, Besnik Tahiri.

“Ashtu siç e don rendi në Llap, te Bahri S. Hoti për çajin më të mirë n’botë”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...