Ka ende njerëz të mirë: E gjen kuletën me 1500 euro në Hardh Fest, i dorëzon në polici - Bota Sot
Ka ende njerëz të mirë: E gjen kuletën me 1500 euro në Hardh Fest, i dorëzon në polici

Aktuale

Ka ende njerëz të mirë: E gjen kuletën me 1500 euro në Hardh Fest, i dorëzon në polici

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 23:45
Hardh Fest

Në Festivalin “Hardh Fest”, që po mbahet në Rahovec, një qytetarit i ka humbur kuleta, ku kishte rreth 1500 euro, 

Kuletën e tij, e ka gjetur një person nga fshati Malësi e Vogël e Rahovecit.

I njëjti kuletën e ka dorëzuar në polici këtë e kanë bërë të ditur burimet e medias.

Në kuletë ka qenë edhe letërnjoftimi, dhe policia e ka pasur të lehtë ta gjejë personin që i kishte humbur kuleta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...