Glauk Konjufca e Mefail Bajqinovci takim me qytetarët e Lipjanit - Bota Sot
Glauk Konjufca e Mefail Bajqinovci takim me qytetarët e Lipjanit

Aktuale

Glauk Konjufca e Mefail Bajqinovci takim me qytetarët e Lipjanit

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 17:58
Glauk Konjufca e Mefail Bajqinovci

Kandidati për deputet nga radhët e VV-së Mefail Bajqinovci  së bashku me ish-deputetin e kësaj partie Galuk Konjufca kanë qëndruar gjatë ditës në Lipjan.

Ata gjatë vizitës atje kanë bashkëbiseduar me qytetarë dhe simpatizantë të kësaj partie duke shprehur programin e tyre electoral.

Lipjani do ta bëjë ndryshimin me 6 tetor, shkruan Bajqinovci në Facebook.

Postimi i plotë :

Sot së bashku me Glauk Konjufcën, Ilir Kërçelin, Xhelal Halitin, Berat Reçicën bashkëbiseduam me qytetarë të komunës së Lipjanit.
Lipjani do ta bëjë ndryshimin me 6 tetor.

#erdhiDita

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...