PDK-ja “zbarkon” në Tiranë

Aktuale

PDK-ja “zbarkon” në Tiranë

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 10:26
Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës

Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës kanë mbërritur në Tiranë.

Kjo për shkak se tani do të fillojë mbledhja e përbashkët mes Kuvendeve të Shqipërisë dhe Kosovës.

E njëjta mbledhje është thirrur në prag të festës të 28 Nëntorit.

Ishte deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra e cila publikoi një fotografi nga nisja e mëngjesit me kolegët e saj në kryeqytetin shqiptar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat