Ngjarjet për ditën e nesërme

Aktuale

Ngjarjet për ditën e nesërme

Më: 10 dhjetor 2023 Në ora: 22:22
Hashim Thaci

​Ngjarjet e datës 11 dhjetor

Vazhdon procesi gjyqësor ndaj Thaçit dhe të tjerëve.

(Hagë, ora 09:00-16:00)

Vijon...

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat