Kjo është familja e Fadil Vokrrit, bashkëshortja, djemtë dhe vajza - Bota Sot
Kjo është familja e Fadil Vokrrit, bashkëshortja, djemtë dhe vajza

Aktuale

Kjo është familja e Fadil Vokrrit, bashkëshortja, djemtë dhe vajza

Nga: H.O. Më: 9 qershor 2018 Në ora: 13:39
Familja e Fadil Vokrrit

Sot ndërroj jetë nga një sulm në zemër, legjenda e futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Kosova sot përjetoi një humbje të madhe me vdekjen e tij, e sigurisht që më keq mbetën familja e tij, bashkëshortja, djemtë dhe vajza e tij.

I ndjeri pas vetes la bashkëshorten Editën dhe tre fëmijët, djemtë Gramozin e Albertin dhe vajzën Albanën.

Në fotot më poshtë njihuni me bashkëshorten, djemtë dhe vajzën e vetme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...