Thaçi nesër sërish konferencë për media - Bota Sot
Thaçi nesër sërish konferencë për media

Aktuale

Thaçi nesër sërish konferencë për media

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 21:19
Hashim Thaçi

Zyra për Informim e Presidencës, ka njoftuar se presidenti Thaçi, nesër në orën 10:00, do të mbajë konferencë për media.

Presidenti Thaçi gjatë kësaj jave ka zhvilluar vizita zyrtare Shqipëri, në Podgoricë dhe në Shkup, me ç’rast ka zhvilluar një sërë takimesh me liderë institucionalë dhe politikë, të cilët i ka njoftuar për fazën e fundit të dialogut Kosovë-Serbi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...