Të shtëna armësh në Universitetin e Michigan - Bota Sot
Të shtëna armësh në Universitetin e Michigan

Amerika

Të shtëna armësh në Universitetin e Michigan

Më: 16 mars 2019 Në ora: 22:58
Universiteti i Michigan

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në kampusin e Universitetit të Michigan.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes. Të gjithë të pranishmit janë këshilluar që të qndrojnë larg Mason Hall dhe të presin për instruksionet e tjera.

Nuk ka raportime se dikush ka parë sulmuesin përveç dëgjimit të të shtënave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...