Momenti dramatik kur rrufeja godet varkën me vela - Bota Sot
Momenti dramatik kur rrufeja godet varkën me vela

Amerika

Momenti dramatik kur rrufeja godet varkën me vela

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 13:02
Rrufeja godet varkën me vela

Ky është momenti dramatik kur rrufeja godet një varkë me vela dhe më pas ajo merr flakë.

Fatmirësisht pronari nuk ishte në varkë dhe askush nuk u plagos.

Videoja u regjistrua nga Harry Minucci në Columbia Yacht Club, Boston.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...