E kapin duke vjedhur, policët i paguajnë ushqimet gruas dhe e lirojnë - Bota Sot
E kapin duke vjedhur, policët i paguajnë ushqimet gruas dhe e lirojnë

Amerika

E kapin duke vjedhur, policët i paguajnë ushqimet gruas dhe e lirojnë

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 21:06
Pamje nga vendi i ngjarjes

Më 4 korrik në New York, policia ishte njoftuar se një grua kishte vjedhur ushqime. Mirëpo reagimi i policëve duket se befasoi të pranishmit, pasi që ata nuk e arrestuan gruan por paguan në supermarket në vend të saj.

Ajo iu kishte thënë policëve se është e uritur dhe policët Louis Sojo, Esnaidy Cuevas dhe Michael Rivera kishin parë që ajo në çantë kishte vetëm ushqime.

Me këtë rast policët kishin shkuar tek arka dhe paguan ushqimet e gruas të cilën e lanë të lirë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...