Fundi i luftës më të gjatë amerikane?! - Bota Sot
Fundi i luftës më të gjatë amerikane?!

Amerika

Fundi i luftës më të gjatë amerikane?!

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 13:09
Pamje nga video

Shtetet e Bashkuara dhe talibanët duket se po i afrohen një marrëveshjeje që mund t’i japë fund luftës 18-vjeçare në Afganistan.

Të dyja palët thonë se kanë bërë përparim të rëndësishëm në negociata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...