Babai akuzohet se vrau gruan dhe 4 fëmijët, i fshehu trupat e vdekur për disa javë! - Bota Sot
Babai akuzohet se vrau gruan dhe 4 fëmijët, i fshehu trupat e vdekur për disa javë!

Amerika

Babai akuzohet se vrau gruan dhe 4 fëmijët, i fshehu trupat e vdekur për disa javë!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 22:32
Michael Jones Jr me 4 fëmijët

Një burrë nga Florida është akuzuar për vrasjen e gruas së tij dhe katër fëmijëve të tyre të vegjël – të cilët kishin humbur gjashtë javë më parë.

Michael Jones Jr, 38 vjeç, u arrestua në Brantley County, Georgia, të dielën pasi u rrëzua furgoni i tij. Pas kësaj u zbulua se ai fshehu trupat e vdekur gjatë gjithë kësaj kohe, dhe kështu udhëtoi për të hedhur eshtrat e tyre, shkruan Daily Mail.

Raportohet se erë e keqe vinte në furgonin e Jones, pasi ai mbau shumë gjatë trupat e vdekur aty.

Image

Bazuar në deklaratat e Michael për policinë, autoritetet gjetën kufomat e katër fëmijëve të tyre në pyll në rrethin Charlton County vetëm disa orë më vonë. Akuza nuk janë ngritur ende kundër Jones për vdekjen e Aiyana, 1 vjeç, Mercalli Jones 2; Preston 5 dhe Cameron Boëers 10. Ndërkohë që për rastin në fjalë hetimet janë duke vazhduar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...