Çmenduri! “Tërbohen” të rinjtë, harrojnë koronavirusin me alkool dhe skena të nxehta - Bota Sot
Çmenduri! “Tërbohen” të rinjtë, harrojnë koronavirusin me alkool dhe skena të nxehta

Amerika

Çmenduri! “Tërbohen” të rinjtë, harrojnë koronavirusin me alkool dhe skena të nxehta

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 15:55
Pamje nga festa...

Qindra të rinj amerikanë u mblodhën në një ishull të vogël në një liqen të Miçiganit për festën vjetore të Jobbie Nooner, me gjithë paralajmërimet e fundit nga Dr. Anthony Fauci për përhapjen e COVID-19 në SHBA.

Festa e së premtes në ishullin duket se nuk i ka ndaluar të rinjtë që të shthuren dhe të harrojnë koronavirusin.

Në fotot e mëposhtme do te shikoni se si të rinjtë shpërllin këshillat e mjekëve për distancimin social pasi SHBA është vendi më i prekur për momentin ka COVID-19.

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat