Pema bie në garazh, 19 të plagosur - Bota Sot
Pema bie në garazh, 19 të plagosur

Amerika

Pema bie në garazh, 19 të plagosur

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 15:22
Foto Ilustrim

Të paktën 19 njerëz u plagosën dhe u shtruan në spital kur një pemë e madhe ra në një garazh në Maryland të SHBA-së, ku njerëzit që morën pjesë në një festë për datëlindjen e fëmijëve kërkuan strehim nga stuhia, thanë zyrtarët.

Russ Davis, një zëdhënës i Departamentit të Zjarrit të Qarkut Ann Erandel, tha se pasditen e djeshme, një person u plagos në mënyrë kritike, dhe pesë persona të tjerë ishin në gjendje të rëndë, por që askush prej tyre nuk ishte në rrezik për jetë, transmeton AP.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat