Shikojeni LIVE/ Mijëra njerëz para Shtëpisë së Bardhë, festojnë për Biden

Amerika

Shikojeni LIVE/ Mijëra njerëz para Shtëpisë së Bardhë, festojnë për Biden

Më: 7 nëntor 2020 Në ora: 23:22

Dhjetëra dhe mijëra njerëz janë mbledhur para Shtëpisë së Bardhë. Mbështetës të Joe Biden janë mbledhur të festojnë teksa ai është projektuar si presidenti i ardhshëm i SHBA-së.

Ata ironizojnë Trump duke kënduar këngën YMCA dhe imituar levizjet e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat