Tim Matheson kërcënohet me vdekje pas postimit që bëri kundër Melania Trump

Amerika

Tim Matheson kërcënohet me vdekje pas postimit që bëri kundër Melania Trump

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 23:18
Tim Matheson dhe Melania Trump

Ylli i “Animal House” Tim Matheson ka bërë të ditur se është i kërcënuar me vdekje pas postimit që bëri në Twitter duke ironizuar ish zonjën e parë Melania Trump.

Sipas burimeve të TMZ Matheson u tha policëve se dikush po e ngacmonte në internet që kur ai mori një goditje me Melania Trump muajin e kaluar, duke thënë se ishte e mrekullueshme të kesh një Zonjë të Parë që mund të flasë anglisht.

Tim më vonë kërkoi falje, por u tha që kërcënimet vazhdojnë të përshkallëzohen – nga personi që thotë se do të godasin gomarin e Tim për të … “më paguaj para të mëdha ose do të të vras”.

Image

Burimet e TMZ thonë se aktori kontaktoi LAPD pas kërcënimit me vdekje, paraqiti një raport zhvatjeje për shkak të kërkesave për para … dhe tani policët po hetojnë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat