U hodh nga kati i nëntë por bie mbi një “BMW”, shpëton për mrekulli 31 vjeçari

Amerika

U hodh nga kati i nëntë por bie mbi një “BMW”, shpëton për mrekulli 31 vjeçari

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 06:23
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person i cili është rrëzuar nga kati i nëntë i një pallati ka mbijetuar. Ngjarja ka ndodhur në Jersey City në New York, kur 31-vjeçari sic raportojnë mediat amerikane u hodh nga dritarja e ndërtesës.

Ai ka marrë plagë të rëndë, por dëshmitarët thonë se pasi është rrëzuar ka tentuar të ngrihet duke pyetur: Çfarë ka ndodhur?

“Dëgjova një zhurmë të madhe dhe nuk mendova se ishte një person në fillim” tha një 21 – vjeçare e cila pa të gjithë skenën.

“Dritarja e pasme e makinës shpërtheu. Pastaj filloi të bërtiste. Krahu i tij ishte i shtrembëruar i gjithi”, tha deshmitarja.

Ajo menjëherë ka njoftuar policinë, ndërsa thotë se bëri foto dhe video për të dëshmuar të gjithë ngjarjen.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat