Lajm i mirë: Bill Clinton lirohet nga spitali

Amerika

Lajm i mirë: Bill Clinton lirohet nga spitali

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 18:05
Bill Clinton është liruar nga spitali pas qëndrimit disa ditor

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Bill Clinton, është liruar nga spitali pas qëndrimit disa ditor, i cili ishte duke u trajtuar për shkak të infeksioneve urologjike.

Ai dhe bashkëshortja e tij Hillary Clinton, e lëshuan spitalin “Irvine Medical Center”, në juglindje të Los Angelosit, duke e mbajtur përkrahu njëri-tjetrin.

Ish-presidenti amerikan duke u larguar nga qendra mjekësore përshëndet me stafin e spitalit, raporton Dailymail.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat