Kështu e uroi Biden zëvendësen e tij Kamala Harris për ditëlindje

Amerika

Kështu e uroi Biden zëvendësen e tij Kamala Harris për ditëlindje

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 09:56
Joe Biden

Kamala Harris festoi dje ditëlindjen.

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden i ka bërë një urim të veçantë zëvendëspresidentës Kamala Harris.

Biden i shkoi asaj me lule në zyre për t’i thënë “Urime datëlindja”, derisa Harris u befasua nga veprimi i kreut të Shtëpisë së Bardhë.

Kamala Harris dje më 20 tetor i mbushi 57 vjet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat