“Uragani më i keq në histori”/ Vjen paralajmërimi i frikshëm për motin, ja çfarë pritet me 14 gusht

Amerika

“Uragani më i keq në histori”/ Vjen paralajmërimi i frikshëm për motin, ja çfarë pritet me 14 gusht

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 16:08
Foto ilustrim

Kim Windell Necos, i cili pretendon se ishte 68 vjeç në të ardhmen, paralajmëron se stuhia shkatërruese do të godiste Karolinën e Jugut, SHBA brenda pak ditësh, konkretisht më 14 gusht.

Udhëtari në kohë shkoi në grupin e saj të "Time Travel" në Facebook dhe tha se ngjarja ekstreme e motit do të çonte në humbjen e "shumë jetësh" në bregun lindor.

Kim shkroi: “Duke paralajmëruar të gjithë se jam një udhëtar në kohë nga viti 2090. Më 14 gusht 2022, uragani më i keq në histori godet Karolinën e Jugut. Miliarda dëme dhe shumë njerëz humbasin jetën.

Një përdorues iu përgjigj pretendimeve të zymta duke thënë: "Më në fund dikush që pretendon se është një udhëtar në kohë duke bërë një parashikim. Nëse ajo ka të drejtë, unë mund të ndryshoj disa nga skepticizmi im në lidhje me temën e udhëtimit në kohë."

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat