“Shtiru si mamaja ime”, 10-vjeçari i shpëton mrekullisht rrëmbimit nga gruaja misterioze

Amerika

“Shtiru si mamaja ime”, 10-vjeçari i shpëton mrekullisht rrëmbimit nga gruaja misterioze

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 10:37
E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë së dyqanit

Një 10-vjeçar në Amerikë i ka shpëtuar për pak rrëmbimit nga një grua misterioze, e cila e ka ndjekur në një distancë të gjatë kur i vogli po kthehej nga shkolla.

I mituri Sammy Green vuri re ndjekjen nga ana e gruas, teksa ai po i afrohej lagjes së tij.

Ndërsa ecte, ai ka arritur të futet në një nga dyqanet e lagjes së tij dhe i ka kërkuar ndihmë shitëses.

10-vjeçari i kërkoi asaj të shtirej si mamaja e tij për të larguar gruan misterioze.

Në atë moment shitësja çohet dhe mbyll derën e dyqanit, teksa gruaja largohet në momentin që e kupton se ka dalë zbuluar. E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë së dyqanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat