​Ja pse fotoja nga datëlindja e Bidenit është bërë hit në internet

Amerika

​Ja pse fotoja nga datëlindja e Bidenit është bërë hit në internet

Më: 24 nëntor 2023 Në ora: 19:15
Joe Biden

Presidenti i SHBA-së Joe Biden ka festuar së fundmi datëlindjen e tij të 81-të dhe një foto e tij duke pozuar me një tortë është bërë objekt batutash të shumta në rrjetet sociale.

Përkatësisht, Biden ka pozuar i buzëqeshur pranë një torte datëlindjeje mbi të cilën janë ndezur 81 qirinj.

Duke qenë se kishte kaq shumë prej tyre në një zonë të vogël, qirinjtë u bashkuan në një flakë të madhe dhe vetë presidenti amerikan bëri shaka për këtë.

"Faleminderit të gjithëve për urimet e datëlindjes. Rezulton se po ju mbaron hapësira për qirinj në datëlindjen tuaj të 146-të," shkroi ai në mbishkrim dhe ndjekësit u dëgjuan shpejt në komente.

"Kush ka vendosur të bëjë shaka për moshën e tij, duhet të marrë një rritje të rrogës", "A duhet ajo tortë të përfaqësojë Amerikën sot?", "Jepni një rritje pagesash asistentit të tij në rrjetet sociale", "Kjo tortë duket si destinacioni i tij përfundimtar", "Është pishtari olimpik. “, “Ti je aq i vjetër sa të digjet një zjarr kampi në tortë”, janë disa nga komentet, teksa reagimet kanë dalë edhe në X.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat