Mbyllet Shtëpia e Bardhë, vritet një person - Bota Sot
Mbyllet Shtëpia e Bardhë, vritet një person

Amerika

Mbyllet Shtëpia e Bardhë, vritet një person

Më: 3 mars 2018 Në ora: 18:55
Shtëpia e Bardhë

Shtëpia e Bardhë është mbyllur pasi një njeri raportohet të jetë vrarë në zonën veriore të saj.

Forcat policore, por edhe mediat që raportojnë nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se viktima është vetëvrarë, por rrethanat janë ende të paqarta.

Trump dhe Melania ndodhen në një resort në Mar-a-Lago.

Ndërkohë anëtarë të stafit thonë se janë strehuar në sallën e informimit të Shtëpisë së Bardhë, deri në sqarimin e plotë të situatës./tch

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test