I burgosuri qëllon policët - Bota Sot
I burgosuri qëllon policët

Amerika

I burgosuri qëllon policët

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 22:49
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një zëvendëssherif u vra dhe një tjetër u plagos rëndë, pasi u sulmuan nga një i burgosur në Kansas të SHBA-së.

Policia njoftoi se gjithashtu edhe i dyshuari është plagosur gjatë shkëmbimit të të shtënave, i cili tani është duke u trajtuar në qendrën spitalore.

Autoritete amerikane njoftuan se rasti ka ndodhur derisa i burgosuri dërgohej në një gjykatë në Kansas City.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test