Michelle Obama flet për problemet në martesë dhe shtatzëni - Bota Sot
Michelle Obama flet për problemet në martesë dhe shtatzëni

Amerika

Michelle Obama flet për problemet në martesë dhe shtatzëni

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 22:25
Çifti Obama

Ish-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama, foli të premten për librin e saj të ardhshëm, duke zbuluar vështirësitë që ka pasur në martesë dhe shtatzëni.

Në librin "Becoming", Obama zbulon se ajo ka pasur abort dhe se ka përdorur fertilizimin vitro për të lindur dy vajzat, Malia dhe Sasha.

Obama, duke folur në emisionin "Good Morning America" të televizionit ABC, tha se "është ndjerë e humbur dhe e vetmuar" pas abortit, 20 vjet më parë.

Zonja Obama tha se ajo dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti Barack Obama, kanë kërkuar po ashtu terapi për çifte.

Libri i saj do të publikohet të martën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test