Usain Bolt zbulon tre futbollistët më të shpejtë në botë, veçon njërin - Bota Sot
Usain Bolt zbulon tre futbollistët më të shpejtë në botë, veçon njërin

Atletika

Usain Bolt zbulon tre futbollistët më të shpejtë në botë, veçon njërin

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 23:57
Usain Bolt

Usain Bolt, njeriu më i shpejtë në botë ka buluar tre futbollistët më të shpejtë sipas tij.

Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappe dhe Gareth Bale sipas atletit xhamajkan janë futbollistët më të shpejtë në botë.

Megjithatë, nëse ai do të zgjidhte njërin, do të ishte francezi Mbappe.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...