Gaboni nëse thoni se mund ta parashikoni - Gara mes Lamborghini Huracan Turbo dhe Kawasaki H2R

Auto

Gaboni nëse thoni se mund ta parashikoni - Gara mes Lamborghini Huracan Turbo dhe Kawasaki H2R

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 14:14
Lamborghini Huracan Turbo dhe Kawasaki H2R

Thjesht shikoni këta numra – 1,100 kundrejt 310 kuaj fuqi.

Ndërsa mund të thoni menjëherë se “katër-shifrori” është shumë më i mirë se tjetri, ne duhet t’ju zhgënjejmë, sepse e keni gabim.

Shikoni, gara e sotme, është midis një super-makine dhe një super-motoçiklete.

Megjithatë, të dy nuk janë “superlative”.

Lamborghini Huracan që është 1.100 kuaj fuqi ndërsa Kawasaki H2R me 310 kuaj fuqi. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat