​Golfi me çati të shkatërruar shihet duke qarkulluar në rrugët e Barcelonës

Auto

​Golfi me çati të shkatërruar shihet duke qarkulluar në rrugët e Barcelonës

Më: 22 gusht 2022 Në ora: 13:25
Foto ilustrim

Dikush filmoi një pamje interesante në afërsi të Barcelonës - një Volkswagen Golf R me një çati të shkatërruar.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ka ndodhur, por supozohet se në këtë Volkswagen Golf ka rënë një pemë, një shtyllë..., apo diçka tjetër.

Pamjet në Instagram makinën në qarkullim, por diçka na tregon se ajo nuk do të kalojë kontrollin teknik të radhës në këtë formë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat