F-150 Lightning vjen me ngjyrë të zezë mat, por do të jetë me sasi të kufizuar për shitje

Auto

F-150 Lightning vjen me ngjyrë të zezë mat, por do të jetë me sasi të kufizuar për shitje

Më: 26 gusht 2023 Në ora: 22:51
Foto ilustrim

Ford ka lansuar një model F-150 Lightning të zi mat me edicion të kufizuar, i cili duket “i mahnitshëm”.

Siç raportohet, Ford do të ndërtojë vetëm 2,000 njësi të këtij modeli dhe dërgesat do të fillojnë në fillim të vitit 2024.

Kamionçina do të fillojë me një çmim prej 97,995 dollarësh.

Ky model i ri, i zi Platinum nuk është i lyer me bojë por në fakt është me mbështjellje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat